Graffiti

Vše o graffitech

Graffiti filmy

Whole train

ATYPFILM, s.r.o. a Agentura FILMÁK uvádějí do českých kin německý film, s příznačným názvem „WHOLETRAIN“, vypráví o čtveřici writerů a jejich životě ve světě graffiti. Přečtěte si detailní informace o tomto snímku.WHOLETRAIN je kino debut Floriana Gaaga který vypráví příběh skupiny čtyř writerů, Davida, Tina, Elyase a Achima, kteří touží poslávě a úctě na sprejerské scéně. Každou noc se potulují po podzemních zastávkách metra, aby za sebou zanechali skvostné výtvory. Když se ve městě objeví nová skupinu sprejerů, vypukne mezi skupinami sprejerská válka, která jejich životy změní navždy.

Život na doraz, život na hranici ilegality, neustálý útěk před zákonem. Přátelství vznikají a zanikají. Heslem je také nespoutaná kreativita a dělaní věcí jen tak, pro potěšení z nich.

WHOLETRAIN je vzrušující a velmi napínavé drama, které poprvé nabízí pohled tajemného vesmíru graffiti scény. Hlavní hrdinové sotva popadají dech, jejich život je někde mezi dvěma světy, každodenní běžný život a jejich existence mezi ostatními writery. Florianu Gaagovi se povedlo vyprávět příběh plný napjatých situací a agrese. Výsledkem je mnohostranný portrét několika povah, jejichž svět ještě nikdy nebyl takto zdokumentován. Jejich kultura zůstává autentická a realistická. Ostrý střih, velkolepá kamera, pulsující soundtrack, výborné herecké obsazení dělají z Wholetrainu filmový zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Zdroj:bigcity.cz
Video trailer:zde
Poslední komentáře
08.07.2011 13:05:34: dobre
04.12.2010 15:10:08: nejlepší film s graffiti
22.10.2008 21:00:46: caw jak je
 
CZIN.eu